Mr. Blast opinie

Uwielbiam mentolowe papierosy, jednak od kilku lat nie da się ich kupić w Unii Europejskiej. Tym bardziej się ucieszyłam, kiedy natknęłam się na ofertę Mr. Blast. Opinie w internecie były niezłe, dlatego kupiłam sobie paczkę kulek aromatyzujących i jestem pod wrażeniem - smak jest ten sam, co kiedyś! Serdecznie polecam, bo aplikacja jest bardzo prosta.
Karolina
Lubię poznawać nowe smaki, także w kontekście papierosów. Ostatnio postanowiłem kupić sobie kapsułki do papierosów MR.Blast w różnych wersjach smakowych i jestem pod wrażeniem, bo aromaty w każdym przypadku doskonale komponują się z tytoniem. Najbardziej spodobał mi się tradycyjny, mentolowy smak, ale ciekawym produktem jest też miks wszystkich kulek w jednym opakowaniu.
Karol
Testowałem już różne kapsułki do papierosów, ale dopiero te od Mr.Blast mi się spodobały. Przede wszystkim doceniam różnorodność oferty, ale od dwóch miesięcy kupuję tylko kulki winogronowe, ponieważ te najlepiej pasują do moich ulubionych papierosów. Zawsze mogę liczyć na szybką dostawę, co jest sporym atutem.
Mateusz
Nie jestem wielką miłośniczką smakowych papierosów, ale czasami lubię sobie urozmaicić palenie. Wybrałam kapsułki smakowe MR.BLAST bo opinie moich koleżanek z pracy były bardzo dobre, a przy tym kulki są wegańskie, a więc zgodne z moim stylem życia i bardzo łatwo się je aplikuje w filtrze :) Czasami korzystam także z kart aromatyzujących dostępnych w tym sklepie.
Kinga
Według mnie kulki aromatyzujące Mr.Blast smakują podobnie do innych dostepnych na rynku, ale najbardziej spodobał mi się malutki aplikator sprzedawany przez tę markę. Można go dołączyć na przykład do kluczy, dlatego zawsze jest pod ręką i nie trzeba się obawiać, że narzędzie się zgubi z uwagi na swoje małe rozmiary. Polecam serdecznie:)
Dominik
Już dość długo korzystam z oferty Mr.Blast. Początkowo opinie kolegów zachęciły mnie do kupna kulek aromatyzujących, ale później zaczęłam się zaopatrzać w susz CBD dostępny w sklepie, który niesamowicie mnie uspokaja, a przy tym jest bardzo dobry w smaku, a co nieco w życiu skosztowałam :)
Maria
Już dość długo korzystam z kulek do papierosów, a do skorzystania z oferty Mr.Blast zachęcił mnie błyskawiczny aplikator, który bardzo szybko umieszcza kapsułkę w filtrze, a przy tym ma dość niską cenę Podoba mi się także fakt, że kulki są od razu przechowywane w narzędziu, dlatego nie muszę się obawiać o ich rozsypanie.
Marek
Kiedy dyrektywa unijna zakazała sprzedaży smakowych papierosów, mocno się zasmuciłam, ale całe szczęście rynek szybko znalazł swoją odpowiedź na takie działania. Korzystam z kapsułek do papierosów MR.BLAST i serdecznie polecam, bo są wegańskie i dobrze smakują.
Eliza
Informacje kontaktowe
Nasz adres
ul. Haffnera 6 Sopot
Napisz do nas!