Aplikatory do kapsułek smakowych

W ostatnich latach bardzo zwiększyła się sprzedaż e-papierosów. Między innymi dlatego, że możesz wybrać swój ulubiony smak. Takie papierosy są bardzo popularne wśród młodzieży oraz osób, które nie lubią smaku samego tytoniu. W tym celu wykorzystuje się aplikatory. W sklepie internetowym Mr.Blast dostaniesz wszystko to, co jest potrzebne, aby cieszyć się wyjątkowym smakiem papierosa.

Aplikatory kulek do papierosów

W ofercie znajdują się dwa typy aplikatorów do kulek papierosowych.

● Aplikator INSIDER to nowoczesne i praktyczne urządzenie ułatwiające korzystanie z e-papierosów. Umożliwia szybkie i specjalistyczne umieszczenie w ustniku ulubionych kulek smakowych, abyś mógł wzbogacić swoje doznania smakowe. Bardzo ważna jest jego prostota w wykonaniu i użytkowaniu, każdy bez problemu sobie z nim poradzi.

● Drugi aplikator do kulek smakowych to MR.B, umożliwia on umieszczenie ich w ustniku papierosa w szybki i łatwy sposób. Jest on dużo mniejszy niż poprzedni wariant. Możesz powiesić go przy kluczach, dzięki czemu jest zawsze pod ręką, nie musisz się obawiać, że go zgubisz. Jego estetyczny i kolorowy wygląd doda Twoim akcesoriom charakteru. Dzięki łatwości w użytkowaniu w prosty sposób możesz cieszyć się nowym smakiem papierosa. W sklepie Mr.Blast znajdziesz swój ulubiony aromat, a sam gadżet ułatwi Ci chwilę relaksu. Aplikator do kapsułek BRELOK Mr.Blast pomaga bezproblemowo zaaplikować pastylkę w filtrze papierosa. Kapsułki smakowe dodadzą nowego aromatu, który możesz dowolnie zmieniać według upodobań. Aplikator zapewni Ci do nich łatwy dostęp.

Aplikatory do kapsułek smakowych – postaw na sprawdzone rozwiązanie

Aplikatory do kapsułek smakowych dostępne są w różnych przedziałach cenowych, dzięki temu możesz sobie na nie pozwolić. Oferują duży wybór kolorów więc na pewno zdecydujesz się na coś odpowiedniego dla siebie. Gadżet jest niezbędny każdemu palaczowi, który szuka nowych doznań i chcę na nowo odkryć możliwości palenia. Taki aplikator do kulek smakowych lub kapsułek to świetny i praktyczny pomysł na prezent dla każdego, kto pali e-papierosy. Aplikatory do kapsułek smakowych są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą uzyskać zbliżony smak do papierosów mentolowych, które wyszły ze sprzedaży w maju 2020 roku. Na stronie mrblastclub.pl można znaleźć filmiki z instruktarzem, jak prawidłowo aplikować kulki i kapsułki smakowe.
Informacje kontaktowe
Nasz adres
ul. Haffnera 6 Sopot
Napisz do nas!